Samsung Galaxy Z Flip 6, 12 GB RAM ve Daha Büyük Bir Kapak Ekranıyla Gelecek

Samsung, Galaxy Z Flip 6 telefonunu piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu telefon önceki modellere göre daha büyük bir kapak ekranına sahip olacak ve 3,4 inç yerine 3,9 inç boyutunda olacak. Flip 6’nın ayrıca bu kapak ekranı için Gorilla Glass Armor korumasına sahip olduğu söyleniyor. Daha büyük kapak ekranına ek olarak, açtığınızda 6,7 ​​inçlik bir ana ekrana sahip olması bekleniyor. Telefonun daha düzgün katlanmasını sağlamak amacıyla menteşelerinin geliştirildiği de gelen bilgiler arasında.

Galaxy Z Flip 6, Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinden güç alacak. Telefonda ayrıca 12 GB’a kadar RAM bulunacak. Samsung’un Flip serisi telefonlarında ilk kez 8 GB’tan fazla RAM sunacağını da belirtelim. Telefonun arka tarafında ise 50MP ana kamera ve 12MP ultra geniş lens yer alacak. Galaxy AI özelliklerinin yanı sıra Galaxy S24 serisinde sunduklarına benzer şekilde 7 yıllık yazılım ve güvenlik güncellemesi desteği veriyorlar. Telefonun 4000 mAh batarya ile geleceğini de söylemiş olalım.

Samsung’un Temmuz ayında yapacağı Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Flip 6’yı duyurması bekleniyor. Ayrıca etkinlikte Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Ring’in de tanıtılacağı söylenenler arasında yer alıyor. Telefon hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından belirtmeyi ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x